Doplňky a příslušenství pro okna i dveře

Vnitřní a venkovní parapety


Background Image
Background Image

Stínění


NEJROZŠÍŘENĚJŠÍ ZPŮSOB PROTISLUNEČNÍ OCHRANY

Vnitřní horizontální i vertikální žaluzie

Horizontální žaluzie jsou v interiérech bytů a kanceláří stále nejoblíbenějším a nejrozšířenějším způsobem protisluneční ochrany. Ochraňují proti slunečním paprskům, regulují světlo v místnosti a chrání i vaše soukromí. Jejich barevná škála lamel a profilů, včetně imitací dřeva, dovoluje harmonicky sladit barvy v místnosti s barevnými doplňky a vytvořit tak příjemnou atmosféru dle vašeho vkusu.

Hliníkové venkovní žaluzie

Venkovní žaluzie jsou velmi moderním a nejrozšířenějším exteriérovým stínícím prvkem. Jsou vhodné pro všechny typy oken rodinných domů, administrativních budov i průmyslových staveb. Díky široké škále barev a druhů profilů lamel lze velmi efektivně doladit architektonické cítění domu. Plynule regulují sluneční záření pronikající do místnosti a ovlivňují tepelné klima v interiéru. K dispozici je ovládání manuální, nebo motorové.

Sítě proti hmyzu


Background Image

Chcete spočítat, kolik s námi ušetříte?
Zavolejte nebo nám zanechte zprávu, ozveme se Vám!

Uděláme Vám nezávaznou nabídku. Zdarma!

Investici do nových oken či dveří děláte možná i na desítky let. Ne každý Vám nabídne kvalitní profil či zasklení, které odpovídá současným požadavkům.
Pečlivým a promyšleným výběrem se vyhnete zbytečným starostem a ušetříte nejen při nákupu, ale hlavně při nákladech na vytápění v následujících letech.

Nechte si od nás vytvořit nabídku nebo se zastavte u nás na firmě, poradíme Vám, na co si dát pozor.

Rychlý kontakt

OKNOservis CB s.r.o.
Centrum České Budějovice
+ 420 777 920 532
cb@okno-dvere.cz

Pobočka Jindřichův Hradec
+420 723 426 207
jh@okno-dvere.cz

Napište nám